PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10014264}
5,2 26 448
ocen
5,2 10 1 26448
4,2 23
oceny krytyków
Akademia pana Kleksa
powrót do forum filmu Akademia pana Kleksa

Patopoprawność także w Kleksie. Był Adam Niezgódka bo tak było w książkach ale dorwała się lewica i będzie feminizacja. Można od razu było dać mulatkę i wtrącić wątek homoseksualny Kleksa. A co! Jak szaleć to szaleć. Znając megalomanię Kwaulskiego to będzie tam wszystko. Poza sensem i zgodnością z książkami

ocenił(a) film na 6
sebastian_lisiewski

ja wspolczuje twoim przyszlym dzieciom jezeli ktores faktycznie okaze sie lgbt. ja swoje dzieci kocham bezwarunkowo. nie dziele na lepsze i gorsze. cienki jestes jak twoje komentarze.

ocenił(a) film na 1
Maciek_2

w dupie byłeś i gówno wiesz, wszystkie moje dzieciaki są normalne

ocenił(a) film na 1
Maciek_2

zresztą to nie chodzi nawet o homoseksualizm, ja nic nie mam do ludzi którzy tacy się urodzili bo nie mieli wyboru (nie jestem ignorantem) tylko różnica polega na tym, że odpowiednie służby w Polsce, starają się przemycić tę chorą ideologię "równości" która z równością ma tyle wspólnego co krzesło z krzesłem elektrycznym. Na świecie sa tysiące parafilii i jakoś nikt się nie afiszuje i nie stara się zmieniać kultury w której żyje, a oni jedni uważają się za lepszych i chcą deprawować ludzi, rozumiesz różnice ?

Animefun666

Tyle że te adaptacje to jedne z najlepszych naszych filmów w kategorii baśni/fantasy , taki HP na długo przed wiadomymi książkami , do tego kapitalny soundtrack

ocenił(a) film na 6
Przemek_Matuszewski

To nie były żadne adaptacje, tylko filmy oparte luźno na motywach.

hoze

Piękne urojenia, jednak pschoprawacyzm wywołuje trwałe szkody w mózgu xD

deziom

Fakty są dla ciebie urojeniami? To co? Jest tam baba czy coś niebinarnego uważającego się za Adę?

pysiek14

hehe... lewaki to stan umysłu!

xPERUNx

nie używaj "lewaki" i "umysł" w jednym zdaniu, proszę.....

Creep_7

Szkoda ze pan kleks Piotr Frączeski nie zagrał tej roli muzyka... Hmmm czemu nie ostrowska wszystko postawili na głowie liczyłem na hit polskiego kina coś w stylu niekończącej się opowieści z efektami fx z2024 niestety. Pozdrawiam Pana kleksa. Prawdziwego. Piotruś

Creep_7

masz rację haha

ocenił(a) film na 1
xPERUNx

Dokładnie! trzeba tępić tą lewizne dla dobra naszych dzieci, niech spie#$%^ją na zachód a tu zostawią ład i porządek

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
sankt1910

Zgłaszam mowę nienawiści do prokuratury.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
deziom

no pewnie... deprawowanie lewactwem psychikę młodych pokoleń jest ok ta? ruscy już 6 latków uczą jak przeładować karabin a u nas wciska się do głowy pe%alstwo dzieciom, za 20 lat ruskie onuce tu przyjadą i zabraknie normalnych facetów żeby bronić nasz kraj, super idea

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
Maciek_2

Nie zrozumiałeś durniu o co mi chodziło, precz na zachód p3d4ale

ocenił(a) film na 1
Maciek_2

morda pe$%le , won na zachód ty durna onuco, albo idź tam do ruskich wypnij tyłeczek, to potrafisz najlepiej, oni lubieją takich chlopców

ocenił(a) film na 1
Maciek_2

mam nadzieje że w końcu ktoś tobie rozwali ty pokrzywieńcu, PRECZ stąd, to film dla dzieci ! Nie umiesz swoich własnych zrobić? Nie masz prawa komentować takich filmów

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
Maciek_2

powiedział p3d3r4sta... powiedziałbym że lata mi to koło chvja ale byś się tylko oblizał, tfu i PRECZ

ocenił(a) film na 1
Maciek_2

tobie przydało by się odstrzelić

hoze

Jestem zawiedziony przecież miała być Pani Kleksia o czarnej karnacji wszystko zmarnowali, tak na poważnie to Pan Kot nie dorasta dykcją i głosem do pięt Panu Fronczewskiemu który idealnie nadaje się do tej roli może i teraz bardziej jak jest starszy, wystarczy że wypowie parę słów i jest już magia. Zamiana Adasia na Adę to już komedyja dzisiejszych czasów . Daniel Radcliffe wylosował los na loterii że teraz nie kręcono H.Pottera i że żyje autorka książki bo popaprany świat dzisiejszego filmu zrobiłby z głównego bohatera Harrę Potter. Gdyby twórcom zależało jedynie na poszerzeniu widowni to by zrobili szkołę koedukacyjną 25 procent białych 25procent czarnych 25 azjatów i 25 trasplciowych hehe.Moze nakręca Bonda gdzie czarna agentka 007 będzie innej orientacji, wszyscy na to czekamy. Kopernik też była kobietą, nie dajmy się zwariować

nanli_81

Trzeba by rzucić wyzwanie twórcom żeby zekranizowali "Anię z Zielonego Wzgórza :))) Może dzięki temu Maryla i Mateusz wreszcie doczekaliby się chłopca ;)

Moriah

Coś Ty, nie wierzę, że zmieniliby kobiecą postać na męską, wtedy to dopiero lewaki by się spruły, że dyskryminacja i piekło kobiet :D

ocenił(a) film na 1
nanli_81

mi osobiście główna bohaterka aż tak nie przeszkadzała jak te blond "coś" które chciało być dziewczynką a było chłopcem, ojejku ale peszek.....
Dobrze że się w lodzie w końcu utopiło,

sebastian_lisiewski

Albert od początku jest ukazywany jako chłopiec, jedynie z dłuższymi włosami.

ocenił(a) film na 1
kim_wasilczuk

i z grzywką jak dziewczynka? i jeszcze narzeka że jest dziwadłem? no ciekaaawe dlaczego? eh... szkoda szczempić ryja

ocenił(a) film na 6
sebastian_lisiewski

widac jak film ogladasz ze nie zrozumiales ze Albert to android. Ale czego sie spodziewac po takim braku mozgu.

ocenił(a) film na 1
Maciek_2

posłuchaj ty półmózgu i amebo internetowa, nie masz pojęcia jak działa psychika i programowanie jej w procesie socjalizacji więc zaklej sobie ten wstr3tny pysk i idź się zadowalaj gdzie indziej

hoze

Nie popłacz się tylko z powodu zmiany płci głównego bohatera.

Nekros97

A ty już możesz zacząć się podniecać, że kolejną ofiarę złożono na ołtarzu politpoprawności i obecnej narracji.

Nekros97

Ssaj

Nekros97

Jak by inaczej poprowadzili jej wątek to ludzie by to bardziej przełkneli

Przemek_Matuszewski

Ada zamiast Adasia to najmniejszy z minusów tego "filmu"

hoze

Zapomniałeś dodać, że teraz w każdym pomieszczeniu Akademi będzie wisiał krzyż na ścianie. Czy ksiądz Natanek nie potępił przypadkiem Pana Kleksa? A może to były Pokemony…?

hoze

wiedz ze warto sie zainteresowac filmem, jesli patoprawica sie zesrywa w komentarzach :D

qboot

A wam turbolewaki wydaje się, że jesteście lepsi? Jesteście tak samo powaleni, a może i jeszcze bardziej.

Sanderus

przynajmniej nie płaczemy na forum filmwebu ze buuuuhuuuu ktos brdzie robił film taki jak sobie chce i mi sie to nie podoba ;(( :D nawet mi was nie żal głupki

qboot

A kto ci ćwierć mózgu powiedział, że ja do nich należę? To, że nie bawię się w waszą chorą poprawność polityczną, nie oznacza, że klęczę przed krzyżem. Nienawidzę was obydwu, tylko że wy lewaki, jesteście chyba, jak już wspomniałem, bardziej obłąkani.

Sanderus

XD smieszny typ

qboot

Podpisałeś się?

Sanderus

xdd zmieniam zdanie, nie jestes śmieszny, jesteś zwyklym smutnym lamusem xddd

qboot

A ty przygłupem, piszącym dziwne ciągi literowe typu "xddd". Czy to coś takiego, jak "lpgpzprohpchwdp+"?

Sanderus

spytaj starego xd

qboot

Mój ojciec nie żyje. Następnym razem zastanów się zanim coś napiszesz ofiaro pękniętej gumy.

Sanderus

a sory, to spytaj starej

qboot

Może ty masz starą, nie wiem. Ja jestem człowiekiem starszej daty i mam Matkę. Podobnie również, z wpojonego mi szacunku, twierdzę, że inni też mają Matkę i Ojca, a nie starą i starego. No ale nie od wszystkich wymagam cudów. Poza tym to jest chore, że niektórzy kłapią jadaczkami na ludzi, którzy mają dosyć chorej politpoprawności, co nie przeszkadza im równocześnie używać poniżających form w stosunku do np. czyichś rodziców. Murzyn źle, ale "twoja stara" super. Hipokryzja, dno.

Sanderus

Brawo!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones