PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10011888}
4,9 6 539
ocen
4,9 10 1 6539
5,9 24
oceny krytyków
Dzień Matki
powrót do forum filmu Dzień Matki

Dlaczego??

ocenił(a) film na 1

Dlaczego w każdym polskim filmie, narodowiec jest debilem? Po co reżyser głupkowi z bandy, założył koszulkę z napisem: "Śmierć wrogom ojczyzny" ?

ocenił(a) film na 4
prowrocek

No jak dlaczego? :-) Przecież to bardziej niż oczywiste.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ministerfinansow

xd. Kolejny światły narodowy umysł widzę przybył z odsieczą.

johnyw

Po twoich znaczkach typu xd od razu wiem z kim mam do czynienia. Gimb z pojęciem o świecie z tego, co usłyszy w TVN.

ministerfinansow

O i tu jest przyklad właśnie inteligenta, który pewnie popyla przez miasto z orzełkiem i je w osiedlowym kebabie ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ministerfinansow

No tak myślałam, ze jestes debilem. Rozwiałeś juz wątpliwości. Załóż orzełka i ruszaj z krucjatą

doroti

Ty z krucjatą możesz ruszyć u mamusi na polu szparagowym.

ministerfinansow

minister finansow w gimnazjum chyba - kolejny stulejarz i incel piszacy z komputera mamusi :)

miko1980

Stulejarz to ty masz na drugie.

ministerfinansow

po twoim komentarzu mogę odpowiedzieć: właśnie dla tego

ocenił(a) film na 7
prowrocek

Może dlatego, że w rzeczywistości każdy narodowiec to debil?

janiusd

Większego debila pajacu od ciebie nie ma , a teraz poproś mamusię żeby ci hasła do wifi nie zmieniała

darekaska22

ale zlot inceli na tym wątku, huhu dupka piecze ewidentnie i to nawet bardziej niż po spotkaniach z kolegami co? :)

miko1980

Nie bardziej niż po twoich spotkaniach z listonoszem.

ministerfinansow

prawiczków swędzi glaca. Trudno łyknąć prawdę na swój temat?

janiusd

Może nie każdy . Nawet w tak upośledzonej umysłowo grupie społecznej moga trafić się jakieś myślące rodzynki. Ale fakt, lotnością umysłu to ta subkultura nie grzeszy

janiusd

Debil to jest twój sąsiad, z którym oglądasz filmy dla dorosłych.

janiusd

Racja. Narodowcy to z reguły debile...i tyle. :D

prowrocek

A mógłbyś podać nazwiska inteligentnych, cenionych na świecie polskich współcześnie żyjących "narodowców"?

ocenił(a) film na 3
per333

A mógłbyś podać nazwiska inteligentnych, cenionych na świecie polskich współcześnie żyjących "nie narodowców"?

Hektor_Kopyto_I

wszyscy poza narodowcami

prowrocek

Wystarczy poczytać kim są reżyserowie tych polskich gniotów i jakie mają pochodzenie a odpowiedź znajdziesz sam.

ministerfinansow

podaj alternatywy dla tych reżyserów wśród narodowej "elity". Podaj w ogóle przykłady jakichkolwiek światłych umysłów z jakiejkolwiek dziedziny nauki czy kultury.

johnyw

Jest mało, bo wiadomo kto ich wymordował na i po wojnie....

ministerfinansow

twoj stary z SB?

miko1980

W SB to zapewne twój dziadziuś był i dlatego stary dostał fuchę sołtysa.

miko1980

nick ministerfinansów mówi wszystko o tym kimś. Szkoda czasu na taką sztukę bo trzeba by było zadrzeć z kulturą :)

ocenił(a) film na 6
prowrocek

To chyba oczywiste?

ocenił(a) film na 6
prowrocek

Bo w większości to bezmózgie debile xD

prowrocek

pewnie dlatego... że narodowcy to debile? haha

ocenił(a) film na 5
prowrocek

"Najmniej wartościowym natomiast rodzajem dumy jest duma narodowa. Kto bowiem nią się odznacza, ten zdradza brak cech indywidualnych, z których mógłby być dumny, bo w przeciwnym wypadku nie odwoływałby się do czegoś, co podziela z tyloma milionami ludzi. Kto ma wybitne zalety osobiste, ten raczej dostrzeże braki własnego narodu, ponieważ ma je nieustannie przed oczyma. Każdy jednak żałosny dureń, który nie posiada nic na świecie, z czego mógłby być dumny, chwyta się ostatniej deski ratunku, jaką jest duma z przynależności do danego akurat narodu; odżywa wtedy i z wdzięczności gotów jest bronić rękami i nogami wszystkich wad i głupstw, jakie naród ten cechują". A.Schopenhauer

ocenił(a) film na 5
prowrocek

"Najmniej wartościowym natomiast rodzajem dumy jest duma narodowa. Kto bowiem nią się odznacza, ten zdradza brak cech indywidualnych, z których mógłby być dumny, bo w przeciwnym wypadku nie odwoływałby się do czegoś, co podziela z tyloma milionami ludzi. Kto ma wybitne zalety osobiste, ten raczej dostrzeże braki własnego narodu, ponieważ ma je nieustannie przed oczyma. Każdy jednak żałosny dureń, który nie posiada nic na świecie, z czego mógłby być dumny, chwyta się ostatniej deski ratunku, jaką jest duma z przynależności do danego akurat narodu; odżywa wtedy i z wdzięczności gotów jest bronić rękami i nogami wszystkich wad i głupstw, jakie naród ten cechują". A.Schopenhauer

ocenił(a) film na 5
brunus

Sorki za powtórkę, ale ten portal jeśli chodzi o edycję posta mnie rozwala....
Tak jak narodowcy.

ocenił(a) film na 8
brunus

Super cytat. Zapamiętam. Dziękuję za niego.

ocenił(a) film na 1
prowrocek

dlatego że to shitflix zrobił to "dzieło " lewactwo tam to jedyna sluszna opcja

shadow87

czekam na dobry narodowy film od lat. Coś doczekać się nie mogę. Gdzie te światłe narodowe umysły reżyserskie? Miliardy budżetu od 8 lat i nic nie powstało? Jak to możliwe?

ocenił(a) film na 1
johnyw

jeżeli uważasz pis za prawice i narodowców to zbyt mądry nie jesteś

shadow87

to podaj przykłady ? moze marian kowalski albo robert bąkiewicz? :)

prowrocek

Kino faktu.

ocenił(a) film na 1
Wadim_Wojnowski

Przeczytałem wszystkie odpowiedzi na moje pytanie i mam kolejne. Tym razem skierowany do tych światłych kosmopolitycznych elit, które tak pogardzają narodowcami, patriotami i ludźmi dumnymi z własnego pochodzenia.
Jeśli tak bardzo tą Polską pogardzacie i tak bardzo jest wam niepotrzebna czy wręcz jest dla was kulą u nogi, to jak rozumiem, mieszkacie już poza granicami państwa, posługujecie się płynnie innymi językami, a polskiego obywatelstwa się zrzekliście?
Czy może bardziej, jest to na zasadzie: "Innego języka jeszcze się nie nauczyłem, a polskiego już zapomniałem z nienawiści"?

Czy wy w ogóle dostrzegacie potrzeba posiadania własnego państwa, własnej armii, własnego rządu i własnej waluty?

A może uważacie, że powinniśmy zrezygnować z posiadania rządu, wojska, policji i administracji, poddać się bez najmniejszego oporu wielkiej rosyji (celowo z małej litery) i zdać się na ich łaskę i niełaskę.
Jest nas 38 mln. Z 10 milionów z miejsca rozstrzelają, kolejne 10 milionów wywiozą w głąb rosyji, a reszcie pozwolą umrzeć z głodu.
Nie wiem. Zgaduję i staram się szczerze dowiedzieć, jaki macie pomysł na życie, na przyszłość i na państwo. Jak rozumiem w jednym jesteście zgodni.
W tym, że trzeba Polaków opluwać, nazywać faszystami, antysemitami, rusofobami i jakie tam jeszcze fobie wam do głowy by nie przyszły, to już nie wiem. Jesteście też zgodni w tym, że trzeba opluć religię i tradycję waszych ojców, matek i dziadków, oraz w tym, że trzeba j... PiS.
Jednak krok dalej w przyszłość, już się wam mózgi resetują, ponieważ tego co będzie później, w gazecie wyborczej jeszcze wam nie napisali. Jeszcze nie dostaliście instrukcji od Michnika i z TVNu.
Czasem naprawdę chciałbym was zrozumieć.
Gardzicie jedyną ojczyzną jaką macie, bo wam w TVNie powiedzieli, że taka jest moda.
Chcecie być tacy europejscy, nowocześni, tolerancyjni i wspólnie z Niemcami pluć na Polskę. No bo skoro oni plują i mówią z TV że to jest OK, to wy też musicie.

Wiem, że wśród patriotów jest spora liczba zwykłych agresywnych durni, ale mimo tego, co wam mówią z telewizora, to jest margines. Fakt. Najgłośniejszy margines i najchętniej promowany w TVNie.
Kiedy kibice zorganizują jakąś szlachetną akcję, to wam w TVNie o tym nie powiedzą. Kiedy kogoś pobiją, temat będzie wałkowany przez 7 dni w tygodniu i 24 godziny na dobę.
Chcecie uchodzić za inteligencję, za najbardziej światłe umysły, a dajecie się manipulować w tak prostacki sposób.
Naprawdę nie potrzeba doktoratu, żeby przejrzeć te michnikowo-tvnowskie manipulacje.

prowrocek

To, że jest się przeciwnikiem narodowców nie znaczy, że się nie jest patriotą. Czy Piłsudskiego też zaliczasz do "zdrajców Narodu"? Świat wbrew twoim przekonaniom nie jest czarno-biały. Odpowiedzi na inne z zadawanych przez ciebie pytań zostały już zawarte w pozostałych komentarzach. Wystarczy je przeczytać ze zrozumieniem.

prowrocek

dla ciebie na leczenie już za późno

prowrocek

Takimi komantarzami to tylko wstyd przynosisz Polsce i Polakom, tak jak cala ta banda narowdowców uzwazająca sie za spadkobierców ludzi ktorzy bronili ten kraj. zaslugi sie zdobyuwa, a nie dziedziczy. Bo to tak własnie wyglada. Maja sie za jakichs bohaterów, bo wyjda z transparentami nacjonalistycznymi na ulice i odpala race. wiele gadania, podniecania sie jak to mocna kochaja ten kraj. Wszystko po to by zaspokoic swoje ego. A tak naprawde to jest to zwyczajnie prymitywne i przynoszace wstyd. I w żaden sposób nie zwiazane z naszą historia. Bo Polacy Historycznie goscili zawsze wiele narodów. i sami tez wszedzie bywali. Wszyscy w europie sa zli i na nas pluja. Boże jakie to przykre i ograniczone. sami se na wzajem te bzdury wciskacie i nakrecacie sie jeden przed drugim.

prowrocek

ja dalej czekam na przykłady tych światłych umysłów wśród narodowców.

ocenił(a) film na 7
prowrocek

Konserwatyzm jest dobry jak ktoś ma pod górkę  np.: Trudno sobie wyobrazić rehabilitacje bez jakiejś formy radykalnych działań. Ale nie każdy ma pod górkę i nie każdy rozumie, że ktoś nie ma lekko, a jedynym sensownym wyjściem z kiepskiej sytuacji jest jakiś rodzaj radykalizmu. Wada radykalizmu jest to, że osoba jej potrzebująca, aby się wzmocnić potrzebuje więcej sił, co może dla innych wyglądać, że w niekontrolowany sposób taki przyrost siły może być groźny. Czyli wszyscy maja po czesci racje ( jak zwykle) i ci co wchodza w jakis delikatny radykalizm i ci co go krytykują .

prowrocek

Zazwyczaj w takich koszulkach inteligenci nie chodzą ;)

ocenił(a) film na 1
doroti

Ja nosiłem zanim to było modne. Kiedy zaczęli nosić kibice, ja przestałem. Jakoś mi z nimi nie po drodze. Z tym że, wiesz. Ja wiedziałem co oznacza skrótowiec NSZ, albo PW i kotwica na mojej koszulce. Oni nie wiedzą. Wiesz mi, ze w 99% nie znają róznicy pomiędzy Armią Krajową, a Narodowymi Siłami Zbrojnymi. Wielu nie zna daty rozpoczęcia i zakończenia wojny.
Tylko, czy z tego powodu, mam się wstydzić pochodzenia? Mam opluwać własną religię, historię i kulturę? Mam pluć na własny rząd?

prowrocek

No utożsamiać sie z tym rzadem to tak trochę pokazywać, ze jest sie podobnym do nich - czyli niezbyt mądrym, zakłamanym i złym

ocenił(a) film na 1
doroti

No dobrze. Wywalamy Kaczyńskiego i jego partię na zbity pysk. Co dalej? Wraca Donald? Przecież Donald, kiedy tylko trafiła się okazja, zwiał bez pożegnania i zostawił kraj pod pieczą upośledzonego Bronisława i niedorozwiniętej Kopacz. Naprawdę wybaczacie mu takie świństwo? Donald jest bystry, inteligentny i cwany, ale już raz was zdradził i zostawił. Bo w to, że Bronisław jest inteligentny, to sami chyba nie wierzycie. Przecież Bronek ma IQ niewiele wyższe od tych kiboli, których tak potępiacie. Odrobinę ma wyższe, bo sam zawiązał buty do garnituru. W to, że on sam wiązał krawat, to nie uwierzę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones