PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=796753}
5,4 16 975
ocen
5,4 10 1 16975
3,2 14
ocen krytyków
Miłość jest wszystkim
powrót do forum filmu Miłość jest wszystkim

nie znoszę tego uczucia gdy siedzę w kinie i myślę sobie o Panie naprawdę to jest tak słabe? Nie chodzi mi o aktorów, ale o sam scenariusz i realizację. 90% filmu to istny dramat pod kątem treści i realizacji. Nawet soundtrack skopany. Film ratuje uroda Ola Adamskiej i autentyczność twarzy Olafa. I te paradoksy jak mieszkanie na ul. Mariackiej w Gdańsku filmowej Wandy. W dodatku w tle w każdym ujęciu dwóch Mikołajów. Ktoś tu pisał o lewackim odcieniu filmu. Daleki jestem od politykowania i dyskryminacji, ale naprawdę tak w Polsce wyglądają pochówki? Tak obchodzi się święta? Ktoś zwrócił uwagę na nazwę firmy pogrzebowej? "The End" Seriously?!?! Istne samozaoranie. Planeta singli 2 to przy tym oscarowa produkcja.

buczo85

Zgadzam się w pełni. Dodałbym, że momentami niezła jest muzyka.

ocenił(a) film na 3
kiksem

Również się zgadzam. Raz na jakiś czas wędruję z narzeczoną do kina na takie polskie "komedie" w celu odmóżdżenia... ale tutaj już przegięli pustotą scenariusza, żartów itp.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones