PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=479730}
7,2 12 419
ocen
7,2 10 1 12419
4,4 5
ocen krytyków
Trzy minuty. 21:37
powrót do forum filmu Trzy minuty. 21:37

ARCYDZIEŁO!

ocenił(a) film na 10

Uff, kompletnie nie rozumiem tych negatywnych komentarzy.... Dla mnie ARCYDZIEŁO!
Piękne studium ludzkości, gra aktorska na najwyższym poziomie. Realizm, szczere emocje.
Reżyseria i zdjęcia - mega poziom. Wspaniałe przeżycie!

ocenił(a) film na 10
ulsonn

Potwierdzam. Po obejrzeniu aż się w człowieku gotuje od ilości emocji jakie film ten wyzwala.

ocenił(a) film na 9
ulsonn

Zgadzam się w 100 % ... GENIALNY !!! pierwszy polski film który oglądałam z taką uwagą ^^

ocenił(a) film na 9
trixon1

Delektuję się właśnie. Nie wierzę, że ten film mi wcześniej umknął... Chyba życiówka Rafała Królikowskiego, póki co...

ulsonn

hahahahah, arcydzieło? hheheheheheh, macie widze wkretke na bycie w kółeczku rozmodlonych czczących KAROLKA W.

ocenił(a) film na 10
tiago

hahaha tiago, komentarz kompletnie nietrafiony... nic o żadnym Karolu tam nie było? do rozmodlonych nie należę. film może najpierw trzeba obejrzeć aby oceniać. pozdrowienia i miłego dnia!

ulsonn

film obejrzałemi kogo i czego dotyczy swietnie wiem,klepacze paciorkow buzia w kubeł

ocenił(a) film na 10
tiago

oj malutki jeszcze jesteś i mało wiesz :-) a mnie do klepania paciorków jak stąd na biegun. życie Cię pewnie jeszcze nauczy, że aby innych oceniać trzeba ich najpierw poznac. Ty o mnie nic nie wiesz. Ja uważam, że słabe i na niczym oparte opinie o innych lepiej zatrzymywać dla siebie. pozdrawiam i rozumku życzę :-) i przypominam, że tu wypowiadamy się na temat filmów a nie poszczególnych osób...

ocenił(a) film na 9
ulsonn

Jestem za...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones