PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=505653}
6,1 1 459
ocen
6,1 10 1 1459
Upperdog
powrót do forum filmu Upperdog

W swojej kolejnej międzynarodowej produkcji grała już dwa razy w Niemczech potem w Szwecji, a teraz w Norwegii i to u Sary Johnsen. Aktualnie Agnieszka bierze udział w polsko-belgijskiej koprodukcji "The Steppes" (Stepy) wraz z Borysem Szycem jak widać kariera poza granicami kraju nabiera rozpędu. Ciekawe jakie filmy będą w przyszłości.

ocenił(a) film na 6

Grochowska w tym filmie swietna. Szczerze mowiac dzwiga caly film. Inni aktorzy na jej tle wypadaja dosc blado. A ogolnie film ciekawy, warto go zobaczyc.

użytkownik usunięty
Dagny

No jak się jest w Norwegii to go sobie można zobaczyć. Ja mam jednak trochę gorzej, ale wierzę na słowo.

ocenił(a) film na 6

Mam nadzieje, ze kupi go jakis polski dystrybutor (moze Gutek Film?), to wtedy nie trzeba bedzie wierzyc na slowo ;-) W Norwegii film webral bardzo dobre opinie :-)

użytkownik usunięty
Dagny

Teraz ma być w Warszawie na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym może teraz któryś z dystrybutorów zainteresuje się tym obrazem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones