Agnieszka GrochowskaI

Agnieszka Grochowska-Gajewska

7,4
23 836 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Agnieszka Grochowska

Należałoby dodać Teatr Telewizji "Rzecz o banalności miłości" w reż. Feliksa Falka, gdzie
Grochowska zagrała H. Arendt

Cocoloco_91

Właśnie tam najmniej mi się podobała, co potwierdza moje zdanie czy w filmie czy w teatrze taka sama.

deemk

Mimo to warto umieścić tę pozycję. Kwestia gustu co do gry aktorskiej - mi się podobała.

Cocoloco_91

Moim zdaniem Grochowska zagrała wybitnie w tym spektaklu.

Cocoloco_91

Miło że o tym wspomniałaś, bo właśnie szukałem tytułu tego spektaklu. Przyda się jak znalazł. Obejrzałem niecały niestety, tak akurat tv włączyłem, a tym razem było warto go włączyć...teraz czas na początek;)

Cocoloco_91

Bardzo dobra rola Grochowskiej, zgadzam się, że ten spektakl powinno się dopisac. Dobrze, że ktoś o tym pomyślał :)

Cocoloco_91

Nie widziałem, więc nie wypowiem się o spektaklu. Ale wypowiem się o czym innym. Filmweb dodał do swojej bazy gry komputerowe. Na miłość boską, to portal filmowy, więc bliżej filmu jest teatr. Dlaczego na filmwebie nie ma zbioru teatrów telewizji? Prędzej niż gry powinny już być nawet słuchowiska radiowe!

vital7

Zgadzam się. Nie będą już te gry, ale dlaczego w takim razie nie ma spektakli teatralnych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones