Agnieszka GrochowskaI

Agnieszka Grochowska-Gajewska

7,4
23 252 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Agnieszka Grochowska

Nie chce być niegrzeczny, ale pani Agnieszka nie zachwyca mnie jako aktorka. Może przez jej permanentny wyraz twarzy, który przypomina mi minę rannej sarenki.. 6/10

FilipHunter

Ale nie gra w serialach tasiemcach i już za to możesz dodać 2 oczka do oceny:)

FilipHunter

Brutalne ;). Przecież ma w repertuarze aż dwa wyrazy twarzy. Zgodzę się co do miny rannej sarenki, ale czasem się też uśmiecha. Prześlicznie zresztą.
Z mojej strony gwiazdek podług możliwości.

FilipHunter

A ja uważam,że jest bardzo ładna, jako kobieta i jako aktorka, co o nie każdej z nich da się powiedzieć.

FilipHunter

Prawda, ma 2 miny na krzyż. Bardzo słaba aktoreczka, nie wiem czemu ją tak promują.

FilipHunter

jest coś w tym... :-)

FilipHunter

Rzeczywiście - słaba mimika i stoicki spokój w oczach ale paradoksalnie właśnie w tym tkwi jej urok a gra dobrze mimo pozornie okrojonego warsztatu :)

czubajka_filmweb

Właśnie problem w tym, że gra strasznie nierówno, przyzwoite role przeplata bardzo słabymi. Co gorsza ma jedną dużą wadę, widać, że gra! Brakuje jej naturalności w okazywaniu emocji. Nie dało się jej znieść na ekranie chociażby w "W ciemności" Agnieszki Holland, czy była nerwowa i agresywna, czy z sentymentem wspominała swoją siostrę, wypadała niezwykle drętwo i sztucznie. Kiedy krzyczała do Mundka w kanałach, że ma szukać jej siostry, na sali kinowej było słychać śmiech. Podobnie było w "80 milionach" Waldemar Krzystka, każda scena w której miała być smutna, przerażona czy zrozpaczona była zagrana nieprzekonująco, bo było widać, że gra, że to nie jej prawdziwe emocje, a jedynie udawane.

Był okres, że grała bardzo dużo, ale ostatnio jej jakoś mniej i nawet nie bardzo słychać by miała w czymś nowym zagrać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones