PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=831117}

Sanktuarium zła

Himmelsdalen
6,7 1 334
oceny
6,7 10 1 1334
Sanktuarium zła
powrót do forum serialu Sanktuarium zła

Ten serial ma tylko 8 odcinków?? Po ósmym odcinku nie brakuje wam czegoś? Jakoś tak ...nie wiem. Pewnie jest II seria

Jaroslaw_Sielski

Finałowy odc to jakaś porażka i co teraz czekać rok na to co się wydarzy ?

ocenił(a) serial na 8
Robson8080

Świetne zakończenie, iście europejskie.

ocenił(a) serial na 6
Jaroslaw_Sielski

Dokładnie! Właśnie obejrzałem 8 odcinek i wszedłem tutaj aby sprawdzić czy na pewno serial na 8 odcinków... Dziwne zakończenie. Masakra. Ja wszystko rozumiem, że drugi sezon ale jak można skończyć pierwszy w ten sposób?!!!

ocenił(a) serial na 7
przemofan

Jaki 2 sezon ?.3 lata minęły i 2 sezonu do tej pory nie ma !

ocenił(a) serial na 6
jazdowicz2666

Ale pewnie miał być... Pandemia, kasa... I nie ma

ocenił(a) serial na 8
Jaroslaw_Sielski

Zakończenie wróży drugi sezon. Dopiero jak go nie będzie to byłaby totalna lipa. Przypomnę, że w zasadzie każdy sezon dobrego serialu kończy się w sposób pozostawiający widza w niedosycie i w niecierpliwym oczekiwaniu na kolejny, patrz: Ray Donovan, Gra o tron itp. Oczywiście chodzi o seriale, gdzie kolejne sezony są kontynuacją akcji.

ocenił(a) serial na 6
glicea2009

..A o czym miałby być ten drugi sezon?O tym ze obie wylądowały w grzybiarni lub się ich jakimś sposobem-pozbyto na zawsze,tak,by kompromitująca "lekarzy" psychiatrów historia nigdy nie ujrzała światła dziennego bo to wróżyło koniec ich kariery i tego,idiotycznego w gruncie rzeczy-miejsca?Zwyrole chodzący luzem?Mający swoje domki?Świat morderców i psychiatrzy,SAMI tak trochę-kwalifikujący się do leczenia?Taka historia mogłaby wydarzyć się w każdym lecznictwie psychiatrycznym;kiedyś celował w tym ZSRR;odsyłał osoby niewygodne do psychuszki..A ile u nas jest grzybiarni,zawierających ciekawe przypadki,niekoniecznie zgodne z opisem choroby?Najlepsze były skany mózgu,udowadniające że KAŻDY może być psychopatą!:-)))

Jaroslaw_Sielski

To chyba nie ma sensu zaczynać bo o 2 sezonie ani widu ani słychu...

ocenił(a) serial na 8
Jaroslaw_Sielski

Kurczę czuję niedosyt. Dzisiaj obejrzałem 8 (ostatni?) odcinek. Świetny serial. Dziwne zakończenie. Specjalnie odwiedziłem filmweb że może są kolejne odcinki. Mam nadzieję, że będzie 2 seria. Bo zakończenie jest takie, że aż się prosi o kolejne odcinki, czy kolejną serię.

Jaroslaw_Sielski

jeszcze online 2 sezonu nie ma

Weronka90

bo jak robią coś ciekawego i dobrego to koniec ale jakieś taśmy gnioty to na 6 sezonów pociągną

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones